rayap

«دویست تومان پول خرد دارید؟»، «کارت خوان نداریم»، «اسکناس کناره ندارد» و . . . جملاتی میباشند که بارها در معاملات روزمره‌مان می‌شنویم؛ موقع تاکسی سوار شدن، موقع خرید از نمایشگاه‌ها و غرفه‌ها و دستفروش‌ها و به طور کلی موقعیت‌هایی که پرداخت الکترونیکی در آن ممکن نمی باشد و یا دردسر دارد .


با داشتن شماره موبایل یا این که کد QR، برای هر کسی که می خواهید می توانید پول واریز کنید؛ نیازی به شماره کارت طرف مقابل نمیباشد .

مجموعه کافه بازار با ایده‌ای زیاد بی آلایش البته فوق العاده کاربردی، تصمیم گرفته تا خلل الزام پرداخت پول انتقاد را از رمز منش شما بردارد . به کمک خدمت «رسید» دیگر لازم نمی باشد شماره کارت شخص پیش‌رو را داشته باشید و تنها با شماره تلفن همراه یا اسکن کد QR می‌توانید پرداخت‌هایتان را انجام دهید .


رسید یک خدمت پرداخت آسان با گوشی هست که بر بستر شبکه بانکداری الکترونیکی کشور ایران (شتاب) فعالیت میکند . وظیفه این خدمت دقیقا به به عبارتی آسانی است که فکرش را می‌کنید: به جای این که به کسی پول انتقاد بدهید، با به کار گیری از اپلیکیشن این سرویس پول را برای هر کسی که می‌خواهید می‌فرستید .


عمل با برنامه خیلی ساده میباشد . برای اینکه واریزی داشته باشید، کافیست در بخش منزل مبلغ مد نظرتان را وارد کرده و آنگاه یکی از دو مورد «درخواست» یا «پرداخت» را انتخاب نمائید . وظیفه پرداخت که معین می باشد . آن‌گاه از کلیک روی آن می بایست شماره گوشی فرد مقابل را وارد نمایید و بعد از آن به عبارتی فرایند پرداخت‌های اینترنتی اما با یک تراز کمتر را پیش بگیرید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

رسید

رابط کاربری جدید، کار با برنامه را خیلی ساده‌تر از گذشته کرده است؛ با باز کردن برنامه بلافاصله ورقه مربوط به پرداخت و در خواست (عکس وسط) ظاهر می‌شود .


اتدا شماره کارت را نوشته، آنگاه CVV2 و در نهایت مورخ انقضا را وارد کنید؛ خبری از حروف تصویری برای اثبات این‌که ربات نیستید، نخواهد بود . این از پرداخت اما در صورتیکه در خواست را بزنید، سپس از تعیین شماره موضوع نظر، شخص مقابل یک پیام کوتاه یا این که اعلان اپلیکیشن اخذ می‌کند و در چهره تایید مبلغ موضوع نظر به اکانت شما انتقال مییابد .


البته در کنار استعمال از شماره موبایل، گروه تولید کننده برای ارتقا سرعت معاملات از ایده کد QR نیز استفاده کرده هست . بدین چهره که هر استفاده کننده دارای کد QR یگانه خودش بوده و با اسکن آن به کمک موبایل دیگر نیازی به وارد کردن شماره تلفن همراه نخواهد بود و برنامه به کمک همین QR مبلغ را حساب پذیرنده می‌ریزد .


در اینجا دو نکته وجود دارد؛ یکی این‌که حتی در صورتیکه طرف پیش‌روی اپلیکیشن رسید را نداشته باشد و شما شماره گوشی او را به تیتر پذیرنده تعیین کنید گشوده پول برای او واریز میشود . بنابراین برای برداشت، پذیرنده آغاز می بایست آغاز اپ را نصب کرده و بعد از آن از وارد کردن اطلاعات حساب پول را از نرم افزار به حساب شخصی خودش انتقال دهد .


اپلیکیشن

رسید در حالتی که طرف پیش‌رو نرم افزار را نصب نداشته باشد، با چنین پیغامی مواجه خواهد شد .


برای آیتم درخواست هم گشوده همین قضیه درست گو می‌باشد . از طرفی آن‌گاه از تکمیل پروسه پرداخت یا این که درخواست هم میتوانید با مراجعه به منوی تراکنش‌ها، تمام پول‌هایی که رد و بدل شده یا تراکنش‌هایی که ناموفق بوده را ملاحظه کنید . البته رسید چه مزیتی دارد؟ قطع از سرعت بالاتر نسبت به کارت‌خوان‌ها و حل خلل پول خرد، در اینجا هیچ کارمزدی از استفاده کننده گرفته نمی‌شود . برخلافپرداخت کارت به کارت .


با اعتنا به حمایت گروه بزرگ کافه بازار از رسید، می‌توان مطمئن بود که این خدمت در آینده‌ای نه چندان بدور به یکی از مهمترین اپلیکیشن های نصب گردیده در موبایل ایرانیان تبدیل بشود . به‌خصوص که در ورژن تازه برنامه عمل با آن چه بسا ساده‌تر از گذشته بوده و مهم‌تر از این ویژگی، سرعت استعمال از اپ نیز ارتقاء خیر و خوبی داشته میباشد .

طراحی سایت در مشهد

در نسخه قبل باید با بلوتوث کار‌ها را پیش می‌بردید ولی اکنون اپ روندی تماما آنلاین پیش گرفته، پیش از این دو اپلیکیشن جدا از هم برای «پذیرنده پول» و «پرداخت کننده» وجود داشت اما درحال حاضر این دو در یک برنامه واحد ترکیب شده‌اند، برنامه اکنون برای iOS نیز در دسترس میباشد و همچنین با انتقال پول از طریق رسید کاربر کارمزدی را پرداخت نخواهد کرد .


حیث شما در قضیه رسید چیست؟ تاءمل می‌کنید چقدر طول میکشد تا سرویسی این چنینی در دربین شهروندان اهل ایران کاملا جا بیفتد؟ چقدر منش اندازی سرویس‌های پرداخت موبایلی را در تسهیل تراکنش های مالی اثرگذار می‌دانید؟ آیا تغییرات نو برنامه کافی هستند؟ با ما در دربین بگذارید .
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 9 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 318
  • بازدید امروز :20
  • بازدید دیروز : 2
  • بازدید این هفته : 34
  • بازدید این ماه : 58
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 50
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر