rayap
پنجشنبه 29 آذر 1397

سئو
آف پیج (OffPage Seo) چیست ؟ ؛ اهمیت سئو Off Page منتشرشده
بوسیله فرزین اعتماد در مورخ ( پنج روز شنبه ، ۲۸ اردیبهشت ماه ، ۱۳۹۶ ) سئو
آف پیج OffPage Seo چه چیزی است ؟ چه گونه
یک سئو آف پیج برنده داشته باشیم ؟ اهمیت
Seo Off Pageبه چه اندازه است ؟ این محرمانه سوالاتی میباشد که در مقاله سئو آف پیج میخواهیم به آنالیز و توضیح آن بپردازیم، لطفا تا انتهای این مطلب هم پا ما باشید … .

سئو
آف پیجسئو آف پیج (OffPage Seo) چه می‌باشد ؟ آف پیج یا به عبارتی سئو بیرون از وب سایت : به هر کاری و هر عملی که در بیرون از وب سایت برای وب سایت انجام قبول می کند گفته می شود .

برای
نمونه : عمل در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات ، لینک دهی در نظرها ، پیوند دهی در انجمن ها و اشتراک گذاری کلیپ و …
همانگونه که میدانید ، موتور های جستجو از پاراگراف Bing ، یاهو ، گوگل ، و … دوست دارا هستند محتوای عالی و گرانبها را ارائه کنند . گوگل تقریبا با الگوریتم مرغ مگس خوار (الگوریتم مرغ مگس خوار چه چیزی است ؟) و با استفاده از معناگرایی مخاطب را به هدف جستجوی قضیه نظرش میرساند .

به
طور کل همگی موتور های جستجو میتوانند با استفاده از لغات اصلی به این فهم برسند که چه محتوایی دارای ربط با زمینه هست و چه محتوایی نیست …
آما
به حقیقت چه گونه به این فهم میرسند که کدام محتوا قیمت بیشتری داراست ؟
یک مورد قواعد محتواست که مشتمل بر خوانایی ، لینک گذاری ، اسکن نبودن و … می باشد که با به کار گیری از این داده ها به محتوای شما رنکی وابستگی می گیرد .

و زمینه دیگر این می باشد که ما به موتور های کاوش بفهمانیم که مطالب وبسایت ما گران بها و موءثر است .
البته چه‌گونه ؟
با
SEO آف پیج
سئو
off page
اهمیت
Seo Off Page به چه مقدار می‌باشد ؟ زمانی شما آف پیج انجام میدهید به موتورهای جستجو میفهمانید که مطالب وبسایت شما گرانبها هست که شما دارید برای آن تبلیغ می کنید تا بتوانید طرفدار های بیشتری برای خود پیدا فرمائید .

سئو در مشهد

شاید در مطالب قبل ما خوانده باشید که گفته بودیم در صورتی‌که شما به خودتان و به کارتان اعتماد فرمائید ، آنوقت هم سایر میتوانند به شما اعتماد نمایند . این مصداق بارزی از فعالیت های موتورهای جستجو می‌باشد .یعنی در شرای برای محتوای خودتان و تارنما خودتان تبلیغات انجام دهید ( به هر روشی از بدون‌پول و غیر رایگان ) یعنی برای کارتان بها قائل شدید و این از چشم موتورهای جستجو پنهان نمیماند .

از اهمیت آف پیج آنقدر به شما بیان‌کنم که می‌توانید سایتی با محتوای اندک و اسکن را به رنک های بالای گوگل در لغت ها مد نظر برسانید .

سئو
آف پیجچگونه یک سئو آف پیج غالب داشته باشیم ؟ پس با دقت به نکات گفته گردیده میتوان سود گرفت فعالیت در کانال های اجتماعی ، انجمن ها ، انجام تبلیغات ، همیاری با دیگر تارنما ها برای معرفی یکدیگر و … همه از نکات یک آف پیج برنده میباشد ! و ما هرکار کوچکی که بیرون از وبسایت برای سایتمان انجام می دهیم قادر است تاثیرات بزرگی در رنک وبسایت و در غایت رنک محتوای ما داشته باشد .

برچسب ها : سئو در مشهد،
تعداد بازدیدها : 7
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 391
  • بازدید امروز :6
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 12
  • بازدید این ماه : 21
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 51
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر