rayap

در دنیای لبریز رونق دنیای مجازی ، رویه اندازی یک وبسایت یا حتی وب لاگ برای ارائه مقالات و تولیدها یک عدد از موردها اضطراری و پراهمیت است . اشخاص متفاوت حقیقی وواقعی یا شرکتی و سازمانی برای اینکه بتوانند به مردم کشورشان مطالبی را که موضوع نیازشان است ارائه نمایند ، می بایست یک وب سایت عالی و مطلوب و با استانداردهای روز عالم را برپا کرده تا جوابگوی نیاز خود برای کسب درآمد و نیاز مخاطبان برای کسب اطلاعات حتمی باشد .

طراحی سایت در مشهد
در واقع پباده سازی و ایجاد وب وب سایت به افراد قابلیت ایجاد فضایی برای تبلیغ کسب و عمل خویش و نیز چنین ارائه استعدادها و نگارش های خویش را می دهد و منبعی را برای کسب درآمد ساخت می نماید . راه اندازی یک وب سایت فن ای و سزاوار یوزرها می تواند بعد از آن از مدتی کار به یک منشا درآمد اینترنتی مطلوب برای رئیس آن تبدیل شود و این قضیه صرفا با رعایت یک سری استانداردها و اصول و قوانین در پباده سازی اینترنت سایت میسر می شود .
بنابر این در اینجا همت کرده ایم تا مفیدترین نکات اصلی در قضیه طراحی یک اینترنت وبسایت رشته ای را بیان کنیم که امیدوارم برای شما ایده بخش و تاثیرگذار باشد .
1 - هدف ها و محتوای وب سایت انگیزه حیاتی از خط مش اندازی یک اینترنت سایت ، جذب خواننده و یوزرها از طریق موتورهای جستجو و بک پیوند ها می‌باشد . در اولِ راه اندازی وبسایت خویش همت فرمائید هدف ها و سیاست کلیدی وبسایت خویش را در جهت روش مطالب و مقاله ها ، خدمات و محصول ها و چیزهای دیگر در مرکز کارتان قرار دهید . این نکته را همیشه مد نظر داشته باشید که در صورتیکه گونه وب سایت و مطالب و پباده سازی وب سایت شما نتواند کاربران را جذب کند و آن ها را مجاب به برگشت به سایتتان و خواندن مقالات شما کند، مطمئن باشید که مشتریان و خوانند‌گان بالقوه خودتان را از دست خواهید بخشید . پس از همان آغاز گونه سایت و طراحی خوب تارنما و انگیزه حیاتی از ارائه مطالب به یوزرها را مدنظر داشته باشید .
پباده سازی وب 2 - ساختار و طرح اولیه سایت بهتر است که در اولِ کار و آن‌گاه از تعیین هدف ها با اهمیت تارنما ، یک طرح اولیه یا به قولی اسکچ ( sketch ) وب وب سایت را بر روی یک تکه صفحه رسم فرمائید تا شیوه چیدمان نخستین سایتتان را پیدا نمایید . در واقع این فعالیت سبب ساز می شود تا یک ذهنیت ابتدایی و یک ادراک کلی از ساختار تارنما و طرز قرارگیری عناصر تارنما در کنار هم را به سادگی و سوای پباده سازی بر روی صفحه بیاورید و این فعالیت شما را در پباده سازی مضاعف راحتتر خواهد کرد و می توانید به راحتی ترسیم های مختلفی را داشته باشید تا در غایت به صورت و ساختار دلخواهتان دست پیدا فرمائید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
طراحی وب 3- استاندارد طراحی وب سایت استفاده از استاندارهای همگانی جهانی در پباده سازی اینترنت به شما و کاربرانتان یاری می نماید تا اطلاعات و مطالب شما با ساختاری درست در تمام مرورگرها بارگذاری گردیده و سناریو داده شوند و یا این که وبسایت شما سریعتر در موتورهای کاوش نظارت و ایندکس شوند . در ابتدای پباده سازی وبسایت خویش این نکته را مدنظر قرار دهید که هنوز هم در جمهوری اسلامی ایران بسیاری از اشخاص از اکسپلورر 6 استفاده می کنند ، گرچه این ورژن فراوان اندک در عالم استعمال می شود و در اکنون حاضر با روی عمل آمدن مرورگرهای پرسرعت مثل فایرفاکس و کروم هنوز هم در کشورمان از اکسپلورر 6 استعمال می شود و شما می بایست حتی القدور این مرورگر را هم برای بار گذاری سایتتان مدنظر قرار دهید . عملکرد نمایید برای رعایت استاندارها از وب سایت های معروف و منشاء های دارای اعتبار استعمال و الگوبرداری کنید .
پباده سازی وب 4- رنگ آمیزی وب سایت آنگاه از در نظر گرفتن طرح اول نیاز دارید که به رنگ آمیزی سایت خویش فکر نمائید . مطرح ترین مزیت و حسن طراحی اینترنت در اینست که شما در به کارگیری از رنگ های متعدد در جهت وصال به یک پباده سازی دلنشین مختار می باشید . می بایست به این نکته اعتنا نمائید که در هنگام انتخاب رنگ ، از پالت رنگ ویژه و ادغام رنگ هایی که چشمان کاربران را خسته و اذیت نمی نماید ، استفاده فرمایید . درصورتی که از رنگ های گوناگون و غیرهمگون و آزاردهنده در پباده سازی خودتان به کار گیری کنید، مطمئنا بازدیدکننده را سرعت بالا از سایت خود خارج خواهید کرد و سایتتان غیرحرفه ای و اذیت کننده شناخته می شود .
پباده سازی وب 5- گرافیک و رابط کاربری وب سایت یکی دیگر از فاکتورهای دارای اهمیت در پباده سازی اینترنت وبسایت ، در حیث به چنگ آوردن گرافیک و گونه رابط کاربری می باشد . با دقت به پرورش روز افزون تارنما های متفاوت و ایجاد شدن فضای رقابتی ، شما باید در ابتدای عمل نما و ظاهر وبسایت خود را مدنظر قرار دهید و به این نکته توجه فرمایید که ظاهر یک وب سایت نشان دهنده مدل محتوا و ذوق وسلیقه مدیریت آن وب سایت میباشد و در شرای سایتی نامرتب و مالامال از عناصر گرافیکی نامربوط به نیز را ایجاد کنید، مطمئن باشید یوزرها را از وبسایت خویش بدور خواهید کرد . هم چنین باید مطمئن شوید که رابط کاربری که با استفاده از رعایت استاندارهای مطلوب در تارنما خویش ساخت می نمائید ، می تواند کاربران را به بخش های متعدد سوق‌دهی نماید و آنان را مجاب به استعمال از قسمت های متعدد تارنما شما کند .
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 7 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 316
  • بازدید امروز :18
  • بازدید دیروز : 2
  • بازدید این هفته : 32
  • بازدید این ماه : 56
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 50
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر