rayap
پنجشنبه 1 آذر 1397

با اعتنا به اینکه سئو یک دستور تماما رقابتی و سفارشی می‌باشد قاعدتا بها سئو سایت نیز حد و اندازه مشخصی ندارد . شرایط و هزینه سئو سایت ها با هم تماما مختلف می باشد و نمی‌توان آنان را در یک سطر زمینه ارزیابی قرار داده و بها گذاری کرد . بر همین اساس هزینه ها و ارزش سرویس ها سئو با ارزیابی وبسایت و وضعیت آن ارائه میشود .

ارزش
سئو و بهینه سازی سایت حتما اعتنا داشته باشید که همیشه صرف هزینه بالا موجب کسب نتیجه بهتر در سئو نمی شود . ما اکثر اوقات در موقع ارائه مشورت سئو به مشتریان و کاربران این نکته را متذکر میشویم که پروژه و قرارداد بصورت با صرفه انجام شود . برای نمونه در صورتی‌که یک سایتی در مسئله ساعت فعالیت میکند کلمه و واژه خرید ساعت را برای استفاده کننده پیشنهاد می کنیم . زیرا عبارت خرید ساعت هدفمندتر بوده ، رقابت کمتری داشته و هزینه زیر تری دارد .

در واقع در صورتیکه وبسایت با واژه ساعت در صفحه ۱ گوگل باشد ممکن میباشد روزانه هزاران محل ورود بگیرد اما مقدار فروش حاصل از این ورودی به تعداد انگشت های دست نیز نرسد! اما درصورتی که در خرید ساعت چنین قوانینی داشته باشد و در حدود %۲۰ نسبت به کلمه و واژه ساعت از خرید ساعت محل ورود بگیرد میزان فروش بیشتری خواهد داشت . همچنین موردها دیگری مانند قیمت ساعت ، فروش ساعت ، ساعت ارزان و صدها قضیه دیگر هم مستعد دریافت محل ورود از موتورهای کاوش و در راس آنها گوگل میباشد .

سئو در مشهد

تعرفه
سئو سایت گروه دست اندرکاران اکثری در تعین قیمت و تعرفه سئو تارنما دخالت دارند .
در ذیل به برخی از آنان اشاره شده میباشد :
اندازه
رقابت و شرایط رقبا حالت
و ساختار فعلی سایت عمر
وبسایت و حالت عملکرد سایت مقدار
محتوا و کیفیت آنها تعداد
لغات کلیدی تضمین
جایگاه مشورت
، فراگیری ، پشتیبانی و نگهداری خدمات
سئو ساختار وردپرس وب سایت های وردپرسی به فیس پیش فرض دارای ساختار قابل قبولی برای موتور های جستجو گر نمی باشند . ما در مرکز سئو برای رفع این نقص‌ سرویس ها سئو داخلی (ساختار) سئو وردپرس را ارائه می کنیم . تعرفه سئو وردپرس که مشتمل بر سرویس ها زیر می باشد ۳۰۰ هزار تومان می باشد که در مد مدت انجام ۴۸ ساعت انحام می شود .
لیست خدمات:
نصب
و کانفیگ افزونه سئو وردپرس باصرفه
سازی کد های قالب با صرفه
سازی سرعت لود سایت کانفیگ
و تحلیل سرچ کنسول هزینه
و قیمت سئو و بهینه سازی سایت برای برآورد ظریف هزینه سئو از طریق برگه تماس با ما خصوصیات پروژه خود را برای ما ارسال نمائید . ما پس از دریافت اطلاعات در کمتر از ۲۴ ساعت مبادرت به نظارت وبسایت شما کرده و ارزش سئو سایت را به شما اعلام می کنیم .
برچسب ها : سئو در مشهد،
تعداد بازدیدها : 8
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 310
  • بازدید امروز :12
  • بازدید دیروز : 2
  • بازدید این هفته : 26
  • بازدید این ماه : 50
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 50
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر