rayap
برهه زمانی بندی دقیق اجرای پروژه ۲ نکته دوچندان حیاتی در اجرای پروژه ها مقطع بندی اجرا و هزینه ای میباشد که قصد داریم صرف انجام پروژه نماییم . هر دو این موارد به ابعاد پروژه ای که قصد اجرای آن را داریم، متعلق می باشند . برای مشخص بودن روند پیشرفت پروژه می توانید جدول زمانی برای پروژه خود در نظر بگیرید . با مشخص و معلوم کردن و تالیف لیست کارهایی که در مسیر انجام پروژه بایستی انجام دهید، به روءیت کرد دقیق تری نسبت به فرایند پروژه دست پیدا خواهید کرد . ابزارهای متعددی به مراد ساخت جداول هنگامی و مدیریت پروژه ها وجود دارا‌هستند که اگر بخواهیم به یک عدد از اصلی ترین و دارای اسم و رسم ترین آن ها اشاره کنیم می توانیم GanttPRO را نام ببریم .

تهیه و تنظیم وایرفریم (Wireframe) و طراحی رابط کاربری هم اکنون می بایست شروع به تولید وایرفریم (Wireframe) از پروژه خود نماییم . ساخت طرح دو بعدی رابط کاربری قبل آغاز روند طراحی رابط کاربری یکی از اساسی ترین نکاتی است که می بایست به آن اعتنا نمود . شما در این سطح متوجه کم و کاستی های پروژه خویش شده و می توانید قبل از شروع ایجاد قالب، نکات ظعف را رفع و موراد جدیدی را به پروژه خویش بیشتر کنید . برای تولید وایرفریم نیز ابزارهای متنوعی جان دار می‌باشد که از پاراگراف شناخته گردیده ترین این ابزارها می توانایی به Balsamiq Mockups ، OmniGraffle و axure اشاره کرد .

آن‌گاه از آماده کردن طرح دو بعدی از همگی صفحات وب وبسایت نوبت به ساخت و کدنویسی رابط کاربری خواهد رسید . موردها و نکات زیادی در پباده سازی رابط کاربری وجود دارا‌هستند که توصیه می کنیم به‌این مراد مقاله‌ها نکات اساسی در پباده سازی رابط کاربری و 4 اقدام غلط در پباده سازی رابط کاربری تارنما را مطالعه فرمائید .

در
ذیل نمونه ای از طرز ایجاد وایرفریم را به خواسته اطلاع شما یوزرها گرامی قرار داده ایم:
قدم برای داشتن وب سایتی موفق – بخش دوم 5
– برنامه نویسی، آزمایش و نشر پروژه پس از تکمیل رابط کاربری وبسایت بایستی شروع به برنامه نویسی و توسعه پروژه خویش نماییم . برای این مراد عملکرد نمائید گروهی مجرب، ظریف و خلاق را برای اجرای پروژه خویش انتخاب نمائید . گروه وب سایت سازان با سال ها تجربه در این قضیه مفتخر خواهد بود تا راهنما و اجرا کننده طرح های شما هموطنان گرامی باشد .
به منظور کسب داده ها بخش اعظم در اندرزمیکردبرچسب ها : سئو در مشهد،
تعداد بازدیدها : 14
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 387
  • بازدید امروز :2
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 8
  • بازدید این ماه : 17
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 51
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر