rayap


وردپرس با داشتن سهم ۵۸٪ به تیتر دوست داستنی ترین و بی حریف ترین سیستم رئیس محتوا به خواسته طراحی تارنما محسوب می گردد .چندوجهی بودن و قابلیت تطابق با نیاز هر فرد و همچنین داشتت محفظه استفاده کننده دوست (یوزر-فرندلی) را می بضاعت و توان عارضه ها دارای اهمیت محبوبیت وردپرس نام برد . در هر صورت با وجود معضلات سئو وردپرس ، این سیستم رئیس محتوا هم همانند بسیاری فارغ از خلل نبوده و رخنه های خود را دارد، به همین دلیل می باشد که هزاران برنامه نویس در سرتاسر عالم همواره برای گسترش آن کارایی می نمایند .


برطرف

کردن ایرادات سئو وردپرس از پاراگراف معروفیت های وردپرس که کاربران را به به کارگیری از آن تشویق می نماید اقتدار بالای آن در ایندکس نمودن مطالب و انعطاف پذیری در سئو است، بطوریکه همگان توان سئو وردپرس را به خوبی می‌شناسند .از همین رو برطرف کردن مشکل ها کوچک جان دار به منظور استعمال حداکثری از بضاعت های سئو آن الزامی به نظر می رسد .در ادامه به چک بعضا رخنه های جانور در پباده سازی سایت با وردپرس که سئو آن را زیر تاثیر قرار می دهد خوا هیم پرداخت .


محتوای

تکراری در سئو وردپرس محتوای تکراری سال ها هست که به عنوان یکی از مشکل ها مهم در سئو شناخته شده و اکنون نیز این قانون، قویتر از گذشته، پابرجاست .حال متاسفانه هنگامی به مسئله محتوای تکراری می رسیم، این نام وردپرس می باشد که متاسفانه خوش می‌درخشد!در واقع مشکل وقتی رخ می‌دهد که شما مقالاتی در مدل بندی های متعدد داشته و تگ های بسیار و متنوعی را در آنها وارد نموده اید و همین مسئله سئو وردپرس را با مشکل مواجه می‌سازد .


duplicate

content در صورتیکه وردپرس برای سناریو کلیه ارتفاع پست تنظیم گردیده باشد، در تحت بخش دسته‌بندی‌ها و همینطور تگ‌ها، نمایش بی نقص پست خویش را خواهید داشت .هم اکنون یک عدد از شیوه های رفع این خلل اطمینان از این مورد می‌باشد که صرفا گوشه ای از مقاله در صفحه دسته‌بندی و همچنین تگ به سناریو درمی‌آید .

هر چند این منش حل کافی بنظر می رسد، با این حالا برای کسب اطمینان در مورد سئو وردپرس خوبتر هست تا از افزونه‌های سئو محور همانند All-In-One SEO و همینطور WordPress SEO by Yoast بهره ببرید .پلاگین های خاطره گردیده با بیش تر کردن یک تگ no-follow به صفحات گونه بندی و همینطور تگ، باعث پرهیز از چشم شدن این صفحه های به عنوان محتوای تکراری می شوند .


مشکل‌ها

نقشه وب سایت در سئو وردپرس وب سایت مپ یا همان نقشه وب سایت به تیتر قسمتی حیاتی و جدانشدنی از سئو وردپرس محسوب می شود .مزیت استفاده از آن ها تفهیم ساختار کلی طراحی وب تارنما شما برای موتورهای جستجو و مشخص و معلوم شدن صفحه ها اینترنت وبسایت شما برای آن‌ها هست .

حالا در لحاظ داشته باشید که وردپرس، به‌صورت پیشفرض با وبسایت مپ نصب گردیده ارائه نمی‌گردد .پس به تیتر یک استفاده کننده وردپرس مشتاق برای بهبود حالت سئو سایت، می بایست به‌طور مستقل نسبت به نصب ابزاری به این خواسته برای کارکشته ساختن هسته وردپرس مبادرت فرمائید .


site

map یک نکته مهم در موضوع نقشه وب سایت در سئو وردپرس (و همینطور مطالب اینترنت سایت) این می‌باشد که اگرچه خزنده های موتورهای کاوش طی گردش شبانه روزی خود در سرتاسر وب به‌صورت اتومات سایت مپ شما را تشخیص می دهند، با این هم اکنون در حالتی که که می خواهید نسبت به همگی وب وبسایت هایی که این اقدام بر روی آن ها انجام می شود متفاوت ظواهر شوید، الزامی میباشد که نقشه وب سایت در پباده سازی سایت خود را تهیه و تنظیم نموده و آن را بصورت دستی در حساب کاربری گوگل وب‌مستر خود (که مطمئنا پیشتر آن را ساخته‌اید !!) تصویب فرمایید .


انتخاب

تم در سئو وردپرس به دلی محبوبیت جهانی وردپرس، کمپانی ها و برنامه نویسان متعددی در سرتاسر دنیا به سمت آن روی آورده و نسبت به تنوع دهی و گسترش آن اقدام نموده‌اند، به طوری که حالا هزاران و احتمالا آبادی ها هزار قالب مهیا برای پباده سازی تارنما سریع شما وجود دارا‌هستند .البته باید در حیث داشت که تمامی این مورد ها نمی توانند انتخابی مطلوب برای شما محسوب شوند .


یک عدد از مشکلات اساسی قالب‌های فراهم نقص‌ زمان لود آن هاست! از آنجائیکه اکثر آنان با کدهای بی‌استفاده و سوای کاربرد پرشده اند، برهه زمانی لود شدن فایل-فولدرهای آن ها بسیار طولانی است .بالا بودن مقطع لود وب تارنما علاوه بر فراری دادن بازدیدکنندگان، بطور بدون واسطه بر روی جايگاه شما نزد موتورهای جستجو تاثیر گذاشته و آن را کاهش می دهد .


سئو

وردپرس دیگر اختلال قالب‌های آماده در سئو وردپرس سناریو آن‌ها در گوشی و دیگر دستگاه های یاور میباشد .با استعمال از قالب‌های آماده دیرین بطور کلی نمایشی به عنوان شرایط موبایل و در کل پباده سازی وبسایت ریسپانسیو وجود نخواهد داشت .

از طرفی در قالب های واکنش‌گرا (ریسپانسیو) فراهم نیز مشکل‌ها عدیده ای وجود دارد، به این معنی که ۷۰٪ کاربری که روز جاری از تلفن همراه هوشمند برای مرور صفحات اینترنت به کار گیری می‌کنند را از دست خواهید بخشید .همچنین با توجه به آپدیت گوگل در سال ۲۰۱۵ و برتری بخشیدن به طراحی وب سایت یوزر-فرندلی، از این جهت نیز نمره منفی از گوگل دریافت خواهید نمود .


نقصان

در متاتگ مطلوب در سئو وردپرس بطور پیشفرض وردپرس این اجازه را به شما نمی‌دهد تا بصورت یونیک و منحصربفرد برای هر ورقه وب وب سایت یک متاتگ توصیف فرمائید .با در حیث گرفتن این موضوع، اهمیت توضیحات متا معین می شود که هرچند ارزش بالایی در سئو ندارد، با این درحال حاضر با دقت به ضرب المثل ” کاچی به از هیچی ” می توان برای سئو وردپرس بر روی آن حساب ویژه‌ای باز نمود، زیرا در هر صورت نقش مهمی در معرفی صفحات پباده سازی اینترنت وب سایت شما به گوگل اجرا می نماید .


مجددا برای رفع این ایراد می توان بر روی افزونه های All-In-One SEO و همچنین WordPress SEO by Yoast اکانت باز کرد تا بوسیله آن ها برای هر برگه عنوان متا و توضیحات متا توصیف نمود .


تاثیر

استفاده از پلاگین‌های مضاعف در سئو وردپرس به

حیث شما محبوبیت بالای وردپرس مسبب به وجود وارد شدن تعداد زیادی پلاگین برای آن شده یا این که به سبب ساز وجود تعداد بالای ابزارهای جانور برای آن، این محبوبیت ایجاد شده است؟ پاسخ تفاوتی ندارد، زیرا در هر فیس ابزارهای فراوان مضاعف فراوان و متنوعی در دسته‌بندی‌های متفاوت برای این سیستم مدیریت محتوا وجود داراست .

سئو در مشهد

سئو

وردپرس ممکن است در لپتاپ شخصی یا تلفن همراه هوشمندتان ابزارهای زیاد دوچندان دوچندان که ممکن است به بعضی هر ۲ ما یکبار هم سرنمی‌زنید نصب کرده باشید، ولی هرگز چنین رفتاری را با پباده سازی وب سایت خود نداشته باشید .اینترنت وب سایت شما، سناریو شما در دنیای مجازی بوده و به تیتر یکی از اساسی ترین شعبه های شما که از تمامی جا قابل دسترس است شناخته می شود .پس صرفا ابزارهای قضیه نیاز و واجب را نصب کرده تا از تاثیر منفی بر روی سئو وردپرس پرهیز نموده و همینطور مسبب فراری دادن کاربران بخاطر برهه زمانی بالای بارگذاری اینترنت و گرفتن نمره منفی از موتورهای کاوش خودداری کنید .

برچسب ها : سئو در مشهد،
تعداد بازدیدها : 11
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 388
  • بازدید امروز :3
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 9
  • بازدید این ماه : 18
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 51
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر