rayap


۱ اشتراک‌گذاری
یکی از اتفاقاتی که هنگام ارسال پست الکرونیکی می افتد این میباشد که کاربران به رخ دورازشوخی به مسئله ” عنوان نشانی اینترنتی ” توجه ندارند . این قضیه برای هنگامی که کاربر قصد ارسال نشانی اینترنتی به صورت فوروارد کردن، دارد، و حتی به صورت جواب دادن به یک ایمیل، به فیس مکرر مشاهده گردیده می باشد .

یک عدد
از اتفاقات خیر که در جیمیل می افتد این می باشد که، گوگل به شما این قابلیت و امکان را داده که با یکی دو کلیک، تیتر را تغییر تحول دهید و آن را به قضیه دلخواه خویش تغییر تحول دهید، حتی اگر، سازنده عنوان شخص دیگری باشد ( به عنوان مثال ارسال کننده ایمیل! )
ولی
چه گونه تیتر و موضوع پست الکرونیکی را در جیمیل ویرایش کنیم؟ تبلیغات
اپتیموم
او اینفلوئنسر مارکتینگ تبلیغات اینستاگرام در این مقاله به یادگرفتن این مقوله می پردازیم .تغییر‌و تحول
عنوان ایمیل در چه پلتفرم هایی امکان پذیر است؟ از آن جا که ما این ویژگی را تنها در جیمیل یافته ایم، آن را در خدمت های متعدد مثل دسکتاپ، و تلفن همراه قضیه محاسبه قرار داده ایم . قابلیت و امکان تغییر و تحول عنوان نشانی اینترنتی در جیمیل در ورژن دسکتاپ و در ورژن موبایلی آن امکان پذیر می‌باشد .

ولی برای تغییر تحول عنوان پست الکرونیکی در جیمیل در این دو پلتفرم شیوه های متفاوتی اتخاذ می شود ولی در هر دو هدف کار یکسان هست .
در ادامه به هر دو راه خواهیم پرداخت


روش
تغییر‌و تحول تیتر پست الکرونیکی در جیمیل برای
تغییر تحول تیتر آدرس اینترنتی در جیمیل، در شرای بخواهید روی یکی از سه دکمه ذیل کلیک کنید:

Reply Reply
All Forward
قابلیت و امکان ویرایش عنوان فراهم هست . بدین ترتیب با یک رویه برای هر سه به توضیح این مسئله می پردازم .

زمانی که ایمیلی در دسترس دارید و قصد دارید یک عدد از سه عملیات بالا را روی آن انجام دهید، کافی هست که، روی دکمه موضوع لحاظ کلیک کرده، و هنگامی که ایمیل اماده ارسال شد برای تغییر تیتر آدرس اینترنتی در جیمیل مبادرت نمائید .

برای
این کار، بایستی به بخشی که آدرس ایمیل شخص گیرنده نوشته شده مطابق عکس ذیل دقت کنید:
تغییر‌و تحول
تیتر نشانی اینترنتی در جیمیل در این تصویر در حال مشاهده کردن منش و مسیر تغییر‌و تحول عنوان آدرس اینترنتی در جیمیل در ورژن دسکتاپ یا به عبارتی پایین اینترنت می باشید .
فلش شماره ۱ اشاره به بخشی داراست که با کلیک بر آن منوی شماره ۲ باز می شود .
( نصیب سمت چپ آدرس ایمیل )
هنگامی که منو ها سناریو داده شد، بایستی روی گزینه Edit Subject یعنی همان جایی که شماره ۲ اشاره دارد، کلیک نمایید .

با این کار، جیمیل، نشانی اینترنتی قضیه حیث و محتویات بخش مسئله و تیتر را سناریو می دهد . معمولا آدرس اینترنتی هایی که فوروارد شده اند در ابتدای مسئله و عنوان عبارت Fwd: را نوشته اند . شما می توانید این بخش را کات کنید تا از شرایط فوروارد خارج شود .

زمانی که کلیه چیز را تغییر دادید کافی می‌باشد که روی دکمه Send کلیک نمائید و پست الکرونیکی را با عنوانی که خودتان ساخته اید برای کاربران ارسال فرمایید .

تغییر
عنوان ایمیل در جیمیل تغییر و تحول
تیتر پست الکرونیکی در جیمیل فراوان بی آلایش صورت می گیرد و شما می توانید به راحتی خروجی آن را کاملا ارگانیک مشاهده کنید آموزش
تغییر و تحول عنوان نشانی اینترنتی در جیمیل و اپلیکیش موبایلی آن آن چه که توضیح دادیم، برای ورژن موبایلی و نرم افزار جیمیل خیلی سهل خیس فیس می گیرد .

وقتی که با اپلیکیشن موبایلی خود قصد ارسال پست الکرونیکی یا فوروارد دارید، می توانید عنوانی که کاربری از پیش ساخته میباشد را در همان لحظه که در حالا ریپلای یا این که فوروارد کردن می باشید تغییر و تحول دهید .

تغییر
تیتر آدرس اینترنتی در جیمیل در ورژن موبایلی جیمیل شما به سادگی هنگام نوشتن رونوشت نامه، و یا این که فوروارد کردن، می توانید نسبت به تغییر، حذف و یا دستکاری تیتر پست الکرونیکی در جیمیل اقدام فرمایید .
به‌این رخ می توانید با تپ کردن ( لمس کردن ) بخش عنوان، زمینه عنوان را حذف کرده و آن را بازنویسی کنید و به فیس دلخواه در آورید .

در غایت می توانید با کلیک کردن روی حافظه فلش نشانه گر ارسال در بالا و سمت راست، نشانی اینترنتی قضیه نظر خویش را با مدیریت جیمیل ارسال فرمایید .

معمولا تغییر عنوان آدرس اینترنتی به شما کمک می کند که بتوانید فن ای خیس نامه نگاری اینترنتی انجام دهید و غرض خویش را خوب تر برسانید . بیشتر وقت ها کاربران برای این که ریپلای روی پست الکرونیکی هایی که ارسال می کنند دریافت نکنند، از این راه استفاده می نمایند و تیتر را به گونه ای می سازند که اخذ کننده در این باره با خبر شود .

در این باره در صورتی که سوالی دارید مسلما از گویا آی تی بپرسید و تجربیات مختلف خود را با ما درمیان بگذارید .

برچسب ها : طراحی سایت در مشهد، طراحی اپلیکیشن در مشهد،
تعداد بازدیدها : 8
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 396
  • بازدید امروز :11
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 17
  • بازدید این ماه : 26
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 51
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر