rayap

وقتی که شما برای کسب‌وکار خود صاحب سایت می‌باشید تا محصول ها و آنچه ارائه میکنید را در معرض سناریو بگذارید، وجود رقبای شما در نتایج جستجوی مربوط به تولیدات شما یک حادثه بدیهی است و برای بهبود وضعیت فروش در کسب و کار آنلاین شما بایستی به طبع با آن رویارویی فرمائید .

البته چگونه؟

داشتن وبسایت تجارت الکترونیک منحصر به فرد خود، به نوبه‌ی خودش مزایای اکثری دارد، از جمله داشتن ارتباط با میلیون مشتری از سراسر جهان، و این مراحل دسترسی به تولیدات شما و پرداخت برای آن‌ها را بی آلایش تر می کند . اما برای کمک به افزایش ترافیک‌ و مشتریان‌تان می بایست رتبه‌ی خویش را برای اشخاصی که از وبسایت شما بازدید میکنند بالا ببرید .


چه می شود درصورتی که شما در باره ‌ی نکاتی که وب سایت شما را بالا و در حالا اجرا نگه می‌دارند، هیچ ایده‌ای نداشته باشید؟ در این هنگام مبحث رسیدگی‌های سئوی تارنما به میان میاید .

ولی این سرویس‌های سئو که در این زمینه به شما امداد می نمایند کدامند؟

چرا

به رسیدگی‌های سئو(SEO audits) نیاز دارید؟ اگر می خواهید که برای خدمت یا خدمات خود به جایگاه صفحه‌ی اولیه در نتایج موتور جستجو دست پیدا کنید، باید اطمینان حاصل نمائید که وب سایت شما تا جای ممکن با صرفه سازی شده باشد . موتورهای کاوش از سیگنال‌های رتبه‌بندی برای تشخیص رتبه‌ی سایت‌ها در SERPها به کارگیری مینمایند که این شامل سایت‌های تجارت الکترونیک نیز میشود . با استفاده از یک SEO audit شما کارکشته خواهید بود که هر مورد ای را که در موقیعیت شما در نتایج موتورهای کاوش پایین تاثیر قرار می‌دهد، تشخیص بدهید و از روش تولید تغییرات مطلوب و صحیح و تعمیر و تصحیح وبسایت خویش شما قادر خواهید بود که به موقع به یک رتبه‌ی بالایی در موتورهای جستجو دست یابید .


اگر شما در اکنون اجرای یک کسب و عمل آنلاین هستید، ضروری میباشد که به همه‌ی داده ها ریز و درشم مربوط به بهبود سئو دقت داشته باشید . ولی با یک سایت تجارت الکترونیک، معیارهای مشخصی وجود دارا هستند که بایستی زمینه توجه قرار بگیرند . یک ابزار رسیدگی به سئو یا این که SEO audit tool بهترین شیوه برای توده آوری همه‌ی داده ها زمینه نیاز از ابتدای عمل تا مرحله‌ پیاده‌سازی است .


۱ .

سئوی بر روی ورقه (On-Page SEO) درصورتی که شما مبتلا سردرگمی در ارتباط با این قضیه می‌باشید که به چه مراقبت‌هایی در رابطه با عنصرها روی کاغذ یا این که on-page تارنما کسب و عمل آنلاین خود نیاز دارید، تگ‌های متا و تگ‌های هدر HTML را برای سازگاری لغت ها ملیدی محاسبه فرمایید . واجب است که از لغات با اهمیت مقصودتان بر روی سایت‌های تجارت الکترونیک خود به کارگیری کنید، که موتورهای کاوش و یوزرها شم مینمایند برای مسیریابی بر روی صفحه‌ی شما سهل و آسان می‌باشند .


به یاد داشته باشید که محتوا و توضیحات متای شما باید به قپری جذاب باشد که کاربر را جذب نماید تا بر ری آن کلیک کند . برای همین خواسته robots .txt و XML Sitemap خویش را آنالیز کنید که بایستی به موقع ساخته گردیده و مراقبت شوند تا به بات‌های موتور جستجو برای خزیدن (crawl) و شاخص‌گذاری صفحه های به مراد تشخیص وضعیت شما در گوگل، یاری نمایند .


۲ .

امکان تلفن همراه فرندلی همان طور که قبلا اشاره کردیم، خواص تلفن همراه فرندلی برای سایت کسب و عمل آنلاین شما یک فرمان مهم و کلیدی هست . چون نسبتاً نیمی از جمعیت از اسمارت فون‌های خود برای خرید یا استفاده ا وب به کارگیری می کنند . موتورهای کاوش نیز معیارهایی برای درجه بندی دارا هستند که برای قابلیت و امکان تلفن همراه فرندلی مشخص و معلوم گردیده است، مانند لمس صفحه سناریو (touch screen)، آمادگی و نقطه سناریو (viewport) موبایل؛ تا مطمئن شوند که شایسته ترین تجربه برای کاربران موبایل می‌باشد . اما نکته‌ی مهم‌تر، تمرکز بر روی سرعت هست . با داشتن رسیدگی‌های سئو متوجه خواهید شد چه مواقعی منجر ساخت تاخیر یا این که افت سرعت وب سایت شما برای یوزرها گوشی خواهد شد و فورا آنان را نظارت و تعمیر می کنید تا از داشتن نرخ تبدیل بالاتر و نرخ پرش کمتر مطمئن شوید .


۳ .

سرعت سایت دوباره تاکید میکنیم که سرعت سایت شما یک دستور حساس و با اهمیت برای موفقیت شما می باشد . وب سایت شما می بایست در کمتر از ۳ ثانیه بارگذاری شود . هر میزان زمانی بخش اعظم از این می تواند منجر کاهش نزدیک به نیمی از بازدیدکنندگان شما شود .


به این ترتیب در کنار آسوده سازی تجربه‌ی کاربری، باید از مقطع لود سریع‌تر سایت خویش اطمینان حاصل نمایید . این تنها برای مشتریان شما نیست بلکه برای چشمان گوگل نیز تاثیر بالایی داراست . با جهت دهی یک SEO audit شما متوجه خواهید شد که چه چیزی موجب تولید تاخیر در سایت شما میشود . کاری که شما می‌توانید انجام بدهید فشرده سازی و بهینه‌سازی تصاویر، خداقل‌سازی کاراکترها از کدتان و به کارگیری از حافظه‌ی پنهان برای داشتن سرعتی فراتر میباشد .


۴ .

لینک‌های عقبرو (Backlinks) بله، لینک‌های عقبرو در وب سایت کسب و عمل آنلاین شما اساسی هستند، ولی به خاطر داشته باشید که نخستین برای کیفیت بالا قدم بردارید . استراتژی‌‌های کار کشته سئو بر روی داشتن لینک‌های عقبروی با ارزش از سایت‌های دارای اعتبار در عوض دریافت منابع از هر سایتی تمرکز دارا هستند . شما می‌توانید از ابزار رسیدگی سئوی WooRank به کار گیری فرمایید که لینک‌های عقبروی مناسب برای سایت شما و نیز کیفیت آن پیوند را نشان می‌دهد .


این ابزار همینطور به کارگیری از متن ها کارکشته و سفت و جایی که URLها به آن اشاره دارا‌هستند به شما نشان میدهد . از این روش میدانید که در اکنون دریافت ترافیکی با کیفیت و سوای اسپم‌شدگی مضاعف هستید .

سئو در مشهد

۵ .

امنیت سایت با وجود فروشندگان آنلاین غول‌های تجارت الکترونیک مثل eBay و آمازون، فروش اینترنتی به روشی امن و آسان‌تر تبدیل شده است و به عنوان یک سایت کسب و عمل آنلاین، باید از شیوه تامین امنیت، صداقت با خریداران خویش را تقویت فرمائید . از HTTPs به کارگیری نمایید که برای داشتن یک وبسایت ایمن به شما رتبه‌بندی بهتری در موتورهای حستجو می‌دهد . صفحه‌ی خویش را تغییر بدهید، از نرم‌افزارهای خزنده‌ی تارنما برای اعتبار سنجی اسکریپت‌ها استفاده نمایید و مطمئن گردید که رسانه‌های شما دارای URLهای HTTPs می‌باشند .


۶ .

نرم‌افزار خزنده وبسایت (Site Crawl) نرم افزارهای خزنده تارنما را بسیار در این مطلب ذکر کردیم . دوچندان اساسی هست که یکی از این نرم‌افزارها را بر روی وب سایت کسب و فعالیت آنلاین خویش اجرا فرمائید . این اهمیت برای این می‌باشد که ممکن است محتوای وب سایت شما قربانی اسکن محتوا شود که این نکته میتواند منجر به کاهش رتبه در موتور کاوش شود . و زیرا وبسایت شما ممکن می‌باشد هزار کاغذ داشته باشد، نمی‌توانید این کار را به رخ دستی انجام بدهید . یک نرم‌افزار خزنده‌ی سایت توانمند خواهد بود که پروسه را بی آلایش نماید و به شما نشان بدهد که چه تگ‌های متعارفی نیاز ارید که به صدق پیاده سازی کنید .


وقتی که یک سایت کسب و کار آنلاین را مدیریت می‌کنید، همیشه یک هدف با اهمیت در ذهن وجود خواهد داشت که این همان نرخ تبادلات می‌باشد . در حین اجرای یک رسیدگی سئو، شما کارکشته خواهید بود که به فیس طبیعی تبادلات خود را ارتقاء بدهید و ترافیک با کیفیتی برای سایت خود جذب فرمائید . اطمینان حاصل نمائید که از روش نرم‌افزارهای رسیدگی سئو در این قضیه هوشیار هستید، همان طور که موتورهای کاوش به چهره منظم الگوریتم‌های جستجوی خویش را به روز رسانی می نمایند . به به عبارتی میزانی که شما با اقدامات و سرویس ها سئوی درست به روز باشید، حاذق خواهید بود که در موتورهای جستجو بمانید و مشتریانی که نیاز دارید دریافت فرمایید .


این مقاله در رابطه با on-page SEO audit برای فروشگاه‌های آنلاین، ایده‌ای در ارتباط با مواردی که می‌توانید برای نتایج خوب تر دنبال کنید، به شما ارائه می‌دهد . بدین ترتیب هر چه سریع‌تر برای این مراحل مبادرت فرمائید .
برچسب ها : سئو در مشهد،
تعداد بازدیدها : 8
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 397
  • بازدید امروز :12
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 18
  • بازدید این ماه : 27
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 51
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر