rayap
کمپانی تارنما کد گروه متشکل 25 نفراز بسط دهنگان و طراحان سایت میباشد که اعتنا ویژه ای بر جنبه های بسط UX دارا هستند . تارنما کد در سال 83 بصورت دارای انسجام فعالیت خویش را در تهران و شهرستان ها ابتدا نمود . خوشبختانه در این دوران کم سایت های طراحی گردیده به وسیله تارنما کد توانسته در جامعه ها طراحی سایت دربین الملی همچون وب سایت های مطرح در مورد اعطای جوایز طراحی مانند csswinner .com و cssreel .com جوایزی را اخذ نماید .

ما آماده ارائه رویه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و عمل آنلاین شما هستیم . تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شعف و شوق حاصلی جز یک اثر به یادماندنی برای شما و ما ندارد . علاوه بر جنبه های استفاده کننده پسند بودن در حین طراحی رعایت اصول باصرفه سازی وب سایت ساختار برای موتورهای کاوش اهمیت ویژه ای دارااست که به آن هم پرداخته ایم . منحصر به فرد به شخص بودن هم پا با خلاقیت ، تجربه و دانش تضمین بیشینه و کمینه ی دما کیفیت در کار ماست . پباده سازی وب سایت و بسط نرم افزار های زیر اینترنت تخصص ماست .

کمپانی طراحی تارنما سایتکد نیز بعنوان یک عدد از موسسات تابعه نونگار پردازش می‌باشد ! مجموعه شرکت ها پباده سازی وب سایت نونگار با بیش از 17 سال سابقه فعالیت (طبق خبرنامه قانونی ) در خصوص پباده سازی وبسایت اطلاع رسانی، پباده سازی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن اندروید و نرم افزار IOS بعنوان یک عدد از وسیع ترین و سابق ترین شرکت های طراحی وب سایت در کشور ایران محسوب می شوند .
کمپانی های طراحی وبسایت در کشور‌ایران بدلیل عدم انسجام و رئیس یکپارچه از الگریتم اجرائی و خط مشی مشترکی بهرمند نیستند از همین رو هر یک از موسسات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در کشور ایران مطابق با ذوق وسلیقه مدیریتی خود ارئه خدمات می کنند . کلیه شرکت ها زیر تیم نونگار که با برند ثبتی Lemon کار مینمایند تحت یک سر گروهی واحد مدیریت می شوند .
شرکت پباده سازی سایت نونگار دارای پروانه کسب و نشانه اعتماد و همچنین دارنده جايگاه بندی 4 شورای عالی انفورماتیک کشوری هست ! در بازار مضاعف نابسامان صنف طراحان سایت، ممکن است یکی از مهمترین و کلیدی ترین عواملی که بتوان سبب ساز اعتماد به کیفیت فعالیت پیمانکار شد همین مستندات و مدارک رسمی می باشد زیرا که شرکت پباده سازی تارنما برای اخذ این مدارک از فیلترینگ های یگانه و دشوار گیرانه دولتی می بایست عبور کند و برای داوری و دادرسی سعی پیمانکار در مقابل پروژه کارفرما هم یک منشا ذی صلاح مدنی پاسخگو خواهد بود .برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 7 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 212
  • بازدید امروز :6
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 11
  • بازدید این ماه : 77
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 34
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر