rayap

تا چندسال پیش صرفا جوان ها به استفاده از رایانه‌ها علاقه‌مند بودند اما امروزه نوجوان ها و چه بسا بزرگسالان نیز به استفاده از این ابزار علاقه‌مند شده‌اند و اکثری از کارها روزمره خود را با رایانه‌ها به انجام میرسانند .
حتی مشاهده شده بعضا بانوان خانه‌دار که به هیچ وجه علاقه‌مند به کارگیری از رایانه نیستند و دانش کافی برای به کار گیری از آن را نیز ندارند، آن را شفاف مینمایند و با استفاده از ارتباط وب پرسرعت و با یک آموزش مختصر، مرورگر را اجرا کرده، در کادر جستجوگر گوگل اسم یک خوراک را کاوش می‌کنند و دستورالعمل پخت آن را به‌دست میاورند .
هرچه استفاده از رایانه‌ها بخش اعظم می‌شود، مشکلاتی که هنگام اجرای برنامه‌های مختلف مشاهده می‌گردد هم متنوع‌تر گردیده و تعداد آنها ارتقاء می یابد .
پیغام خطای صفحه‌ آبی، اشتباه در اجرای بازی‌ها، خطاهای دارای ارتباط با درایورها و پخش نشدن صدا و هشدارهای به‌نمایش‌درآمده هنگام بوت سیستم‌عامل جزء مشکلاتی است که برای کارشناسان این حوزه ارسال می‌گردد تا راه‌حلی برای رفع آنان ارائه کنند .
تعداد متعددی از این سوال‌ها روزانه برای کارشناسان ارسال میگردد .

آیا می‌دانید بخش اعظمی از کارشناسان در سراسر دنیا برای پاسخ مناسب به این سوال‌ها به داده ها دقیقی از شرح مشکل، سیستم‌عامل و دیگر جزئیات مربوط نیازمند​ند؟


طراحی اپلیکیشن در مشهد

متاسفانه بخش اعظمی از سوالاتی که یوزرها برای کارشناسان ارسال میکنند ناقص می‌باشد به‌همین استدلال نمیتوان جواب دقیقی برای آنها ارائه کرد . گاهی کاربران فراموش می نمایند اسم نرم‌افزاری را که موجب نمایش یک غلط روی سیستم آنها می‌شود، تیتر نمایند و گاهی نیز مشخصات سیستم‌عامل و دیگر داده ها سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را فراموش میکنند .
گزارش

مشکلات در حالتی که از ویندوز 7 و نسخه‌های فراتر از آن به کار گیری می‌کنید، توصیه میکنیم این مقاله را تا پایان بخوانید، چون پس از قرائت آن می‌توانید معضلات به وجود آمده در رایانه‌ خویش را براحتی، در سریع‌ترین برهه زمانی ممکن و با جزئیات کامل، در اختیار کارشناسان قرار دهید . نتیجه‌ استفاده از این خط مش گزارش مشکلات، اخذ پاسخ‌های دقیق در کوتاه‌ترین برهه زمانی خواهد بود .
گام

اول: اجرای ابزار گزارش‌گیری در اولی اقدام برای ارسال سوال های می بایست ابزار طراحی شده برای انجام این کار در سیستم‌عامل ویندوز را اجرا کنید .
اجرای نرم‌افزار Problem Steps Recorder زیاد ساده می‌باشد . فقط کاری که باید انجام دهید کلیک روی منوی استارت و وارد کردن عبارت psr . exe در کادر جستجوست .


در ادامه روی نتیجه‌ یافت گردیده اینتر نمائید و درانتظار بمانید تا نرم‌افزار موضوع لحاظ اجرا شود .

ویندوز 7, ابزار گزارش‌گیریقدم

دوم: تکرار عملیات پدیدآورنده‌ خطا محیط کار این نرم‌افزار دوچندان ساده پباده سازی شده میباشد تا تمام کاربران بتوانند از آن استعمال نمایند . برنامه به سه گزینه‌ مجهز است که به‌ترتیب عبارتند از: سمت چپ برای تنظیم گزارش، توقف عملیات گزارش‌گیری و تولید یادداشت روی هر تراز از گزارش‌گیری .


طراحی سایت در مشهد


کاری که شما باید انجام دهید کلیک روی گزینه‌ Start Record و پس از آن تکرار عملیاتی میباشد که موجب بروز اشتباه در سیستم‌عامل می‌گردد .

ویندوز 7, ابزار گزارش‌گیریبرای مثال چنانچه اجرای یک برنامه با پیغام غلط یار باشد کافی میباشد پس از کلیک روی گزینه‌ ذکر شده، آن برنامه را اجرا فرمائید و درنهایت پس از به‌نمایش درآمدن پیغام خطا، روی گزینه‌ Stop Record کلیک کرده تا عملیات گزارش‌گیری متوقف شود .
توجه: در هر سطح از گزارش‌گیری چنانچه تفکر کردید مستمند ارائه توضیحات بیشتری به کارشناسان هستید، می‌توانید روی Add Comment کلیک کرده و توضیحات خویش را به‌صورت پارسی یا انگلیسی تایپ نمائید .

ویندوز 7, ابزار گزارش‌گیریگام

سوم: ارسال گزارش به کارشناسان با کلیک روی گزینه‌ Stop Record پنجره‌ ذخیره پوشه گزارش برای شما به‌نمایش درمی‌آید . در این تراز ‌باید محل‌ذخیره‌سازی گزارش روی هارد‌دیسک را مشخص فرمائید تا گزارش اختلال به‌صورت یک پوشه فشرده در اختیار شما قرار گیرد .
پس از مهیا شدن پوشه فشرده میتوانید آن را از طرز آدرس اینترنتی یا این که هر روش ارتباطی دیگر برای کارشناسان ارسال فرمایید .
توجه: در این شیوه گزارش‌گیری کلمه ها و رمزعبورهایی که با صفحه‌کلید تایپ می‌کنید، از پوشه گزارش حذف می‌گردد و هیچ‌گونه اطلاعات محرمانه‌ای از شما در اختیار گیرندگان گزارش قرار نخواهد گرفت .

برچسب ها : طراحی سایت در مشهد، طراحی اپلیکیشن در مشهد،
تعداد بازدیدها : 8
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 217
  • بازدید امروز :11
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 16
  • بازدید این ماه : 82
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 34
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر