rayap

حمل
و نقل گزینش
دیجیاتو: الوپیک

اپلیکیشن
های دیگری که سزاوار حضور در فهرست بهترین ها هستند:
کرایه
چی ماشین کرایه ای
۳۶۰ اسنپ
قونقا
«الوپیک» کارش را با ارسال پیک موتوری در شهر تهران مقدمه کرد، اما به تدریج با بسط به شهرهای کرج، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز و با بیش تر کردن خدماتی مثل آژانس موتور به حیاتی ترین خدمت اینترنتی برای فرارو گریز از ترافیک شهرهای به هم ریخته تبدیل شد .

بها عادلانه در مقایسه با رقبا، نیروهای فراگیری چشم و اپلیکیشن مالامال امکانات، مطمئن و ایده آل از نظر فنی بخشی از عارضه ها حضور الوپیک در فهرست بهترین های سال جاری ما می باشند . ولی سرویس تازه وانت توشه را هم نباید فراموش کنیم که قضیه «امنیت» در حمل و نقل توشه را به اندازه متعددی ارتقاء بخشید .

در حوزه حمل و نقل اسنپ در شرای چه این سال با چالش های زیادی مواجه بود اما کماکان روند رو به رویش خویش را ادامه داد، طوری که از مرز ۱ میلیون مهاجرت پیروز در روز عبور کرد که برای یک اپلیکیشن ایرانی رکورد خارق العاده ای محسوب می شود .

«قونقا» سرویسی بود که با خدمات خوبش در حوزه حمل و نقل آنلاین، بازار شهرهای آذری نشین مرز و بوم را تا حد متعددی از چنگ اسنپ بیرون آورد . تامل می کنیم همین قد علم کردن جلوی غول بزرگی چون اسنپ برای قرارگیری قونقا در فهرست بهترین های ۹۶ کافی باشد .

سال ۹۶، سال انتشار ماشین کرایه ای یاب های آنلاین و ارتقاء رقابت فی مابین آن ها بود و همین سبب مطرح شدن نیاز جدیدی شد: مقایسه قیمتی بین این سرویس ها . دو اپلیکیشن «کرایه چی» و «تاکسی ۳۶۰» قسمتی از اول و با کیفیت ترین محصولاتی بودند که به این نیاز پاسخ دادند و به خاطر همین، در فهرست بهترین های سال جاری ما قرار می گیرند .

خبری
تعیین
دیجیاتو: آخری خبر

نرم افزار
های دیگری که لایق حضور در فهرست بهترین ها هستند:
اسنپ
هیت جار
خبرگردی
خبرخوان
دکه کانال های تلگرام مدت هاست که اپلیکیشن های خبری را به حاشیه رانده اند و این ایام کمتر کسی را می بینید که صبر پیگیری خبرهای تکمیلی از شیوه آن ها را داشته باشد . البته در همین شرایط، چیره اساسی اپلیکیشنی میباشد که در پوشش خبری طیف گسترده تری از مدیا را در بر بگیرد .

«آخرین خبر» این سال تعداد منابع خبری تحت پوشش خود را به ۶۰۰ زمینه افزایش اعطا کرد تا به غیر از داشتن یکی از پرطرفدارترین شبکه های تلگرام، در قضیه اپلیکیشن های خبری نیز سخن اولیه را بزند .

ولی پدیده خبری امسال بدون شک نرم افزار «هیت»، جنس تازه اسنپ بود که با خلاصه کردن خبر ها حساس در ۶۰ واژه توانست گوشه ای از مخاطبین کانال های تلگرام و توییتر را به سوی خودش کشانده و شالوده گذار سبک جدیدی در خبررسانی مالتی مدیا باشد .

«خبرگردی»، «جار» و «خبرخوان دکه» نیز مثل همیشه جزو خبرخوان های خوب پارسی بودند که با پوشش منظم و به‌روزرسانی های مستمر، یوزرها قدیمی و دوست دار شان را با داغ ترین خبر‌ها روز هم پا کردند .

خرید
و خدمات آنلاین انتخاب
دیجیاتو: دیجی کالا

اپلیکیشن
های دیگری که سزاوار حضور در فهرست شایسته ترین ها هستند:
نت
برگ اسپارد
آفر
چیلیوری
بقچه
همیشه ابداع یا ترند شدن فاکتوری برای موفقیت نمی باشد . گهگاه تایم ها پایداری و نگهداری منزلت اهمیت دوچندان بیشتری دارد و این موضوعی هست که دیجی مال به خیر از پس آن برآمده .

فارغ از انتقاداتی که نسبت به سیستم مدیریتی دیجی فرآورده وجود دارد، هنوز نیز با گذشت چندین سال هیچ نرم افزار فروشگاهی به گوشی نیامده که از منظر تجهیزات و ثبات و پایداری با اپ دیجی فرآورده قابل قیاس باشد .
اپلیکیشن دیجی فرآورده مثال مینیاتوری زیاد دقیق و پرداخته گردیده ای از سایت عظیم این گروه می باشد که با هر به‌روزرسانی شاهد نزدیک خیس شدن آن به تکامل هستیم .

ولی در کنار دیجی کالا، نرم افزار توصیه غذای «چیلیوری» این سال نه صرفا ترقی بزرگی را در رابط کاربری تجربه کرد بلکه با پشتیبانی آنلاین قدرتمند خویش اثبات کرد که می تواند در برخی موضوع ها بر رقیب پر شهرت اش اسنپ فود برتری داشته باشد .

همچنین «نت برگ» و «آفر» در سال ۹۶ برای خرید مقرون به صرفه عالی ظاهر شدند و «اسپارد» و «بقچه» به خاطر مدرنیزه کردن دو فعالیت به شدت سنتی، بخشی از بهترین محصولات خدمات آنلاین اهل ایران در سال ۹۶ بودند .

دارو
و درمان انتخاب
دیجیاتو: درمانه

اپلیکیشن
های دیگری که شایسته حضور در فهرست شایسته ترین ها هستند:
مادرشو
نی
نی بان تله
طب دکتر معالج
ساینا «درمانه» اول اپلیکیشن ساخته متخصص ها داخلی بود که تأثیر حقیقی و واقعی و کاربردی هوش تصنعی بر پیشگیری و یاری به معالجه بیماری ها را برای ایرانی ها به سناریو گذاشت .

به لطف این اپلیکیشن می توانید به امداد هوش تصنعی و مصنوعی و پیش از وخیم شدن اوضاع، به وجود بیماری در جسم خویش یا این که دوستان خوب تان پی برده و هر چه سریع تر برای معالجه مبادرت کنید؛ موضوعی که شاید بتواند جان تان را هم نجات بدهد .

اما در کنار درمانه اپ های عالی «مادرشو» و «نی نی بان» را نیز داشتیم که به مبحث حساس «بارداری و سلامت زنان» پرداختند و بسیاری از تابوهای غیر منطقی جامعه درباره این زمینه را شکستند . «تله طب» و «دکتر ساینا» هم به خاطر ادامه مراحل رو به پرورش خویش در تقویت مقوله با اهمیت «رزرو آنلاین وقت دکتر» و لینک و پیوند طبی و تکنولوژی شایسته حضور در فهرست برگزیدگان های این سال ما میباشند .

تندرست
و تناسب اندام گزینش
دیجیاتو: مانکن

نرم افزار
های دیگری که سزاوار حضور در فهرست شایسته ترین ها هستند:
تنژیم
کرفس
بشقاب
اسلیم
شو «مانکن» در سال ۹۶ همچنان برتری خود نسبت به بقیه رقبایش در حوزه سالم و تناسب اندام را محافظت کرد و با ارائه به‌روزرسانی های همیشگی و تکمیل قابلیت و امکان ها، کماکان سزاوار لقب بهترین اپلیکیشن تناسب اندام ایرانی باقی ماند .

در‌صورتی‌که چه این سال رقبایی مثل «بشقاب» و «اسلیم شو» با استقبال خوبی که از آن ها در کافه بازار به فعالیت آمد، ثابت کردند که می توانند در آتی حریف قدرتمندی برای مانکن باشند .برچسب ها : سئو در مشهد،
تعداد بازدیدها : 8
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 219
  • بازدید امروز :13
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 18
  • بازدید این ماه : 84
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 34
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر