rayap

به گزارش وزارت بهداشت، معالجه و آموزش طبابت کشور، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر با همکاری این وزارت و معاونت علمی–فناوری ریاست جمهوری تأسیس خواهند شد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

امیرحسین

اسدی، دبیر علمی فستیوال رسانه‌های دیجیتال تندرست در خصوص تأسیس صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در این حوزه گفت:

با اعتنا به اینکه روز جاری هیچ سرمایه‌گذاری خطرپذیری به‌صورت اختصاصی به زمینه سلامت دیجیتال نمی‌پردازد؛ وزارت بهداشت، معالجه و آموزش پزشکی با همیاری معاونت علمی-فناوری‌ سر گروهی جمهوری در نظر داراست تا مسیر فعال‌سازی یک یا این که دو صندوق سرمایه‌گذاری را تسهیل کند . درصورتی‌که این صندوق‌ها تشکیل شوند، می‌توان امیدوار بود شاهد پرورش ۳۰ یا ۴۰ استارتاپ قادر تندرست دیجیتال در یک یا این که دو سال آتی باشیم .


اسدی در ادامه‌ی صحبت‌های خود تأکید کرد حضور صندوق‌های خطرپذیر برای سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها دارای اهمیت میباشد . به‌گفته‌ی وی استارتاپ‌ها برای توسعه، به سرمایه نیاز دارا‌هستند ولی با دقت به بالا بودن ریسک کار آن‌ها، جذب سرمایه دشوار میباشد و از طرفی جذب نکردن منابع مالی سبب ساز ناکامی آن ها می گردد . درنهایت این شکست عقب افتادن پرورش سلامت دیجیتال در کشور را به همپا داراست .

او گفت:

به عامل اهمیت سرمایه‌گذاری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، با انگیزه تزریق سرمایه به استارتاپ‌ها به میدان می آیند و با برداشتن درصدی از سهام استارتاپ سرمایه‌ی زمینه نیاز را به آنها تزریق مینمایند .

طراحی سایت در مشهد

دبیر

علمی جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت با اشاره به این که تزریق سرمایه نقش مهمی در توسعه‌ی استارتاپ ایفا می‌کند، تیتر کرد:

در درحال حاضر حاضر، در جمهوری اسلامی ایران نزدیک به ۳۰ صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر وجود دارد که هیچ‌کدام به‌صورت اختصاصی در حوزه‌ی تندرست دیجیتال فعالیت نمی‌کنند؛ به این ترتیب سیاست وزارت بهداشت، جذب و ساماندهی صندوق‌های خطرپذیر به سمت سلامت دیجیتال خواهد بود تا با ورود سرمایه به بازار استارتاپ‌های دیجیتال، شاهد رویش روزافزون کسب‌وکارهای دیجیتال تندرست باشیم .
برچسب ها : طراحی سایت در مشهد، طراحی اپلیکیشن در مشهد،
تعداد بازدیدها : 7
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 225
  • بازدید امروز :19
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 24
  • بازدید این ماه : 90
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 34
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر